tasteITALY
 

O nasTaste ITaly to projekt łączący wiedzę z zakresu marketingu, public relations i zarządzania z zamiłowaniem do szeroko pojętej kultury włoskiej.

 

Doskonała znajomość śródziemnomorskiej obyczajowości, produktów regionalnych i realiów życia na Półwyspie Apenińskim pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i zapewnić im najlepsze rozwiązania.

Długoletnia obecność w polskim środowisku biznesowym, a w szczególności w sektorze wine & food sprawia, że nasze działania przebiegają niezwykle sprawnie i docierają do najbardziej zainteresowanych nimi osób i instytucji.

W swojej działalności kierujemy się zawsze najwyższymi standardami i dbałością o szczegóły. Na bieżąco śledzimy trendy rynkowe i bardzo szybko reagujemy na wynikające z nich zmiany.

Jesteśmy także współzałożycielkami i współwłaścicielkami najdynamiczniejszego portalu o winie w Polsce Winicjatywa.pl.

 

Taste ITaly to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich firm ceniących sobie profesjonalizm w działaniach i indywidualizm w podejściu.

Anna Smaga-Trzaskalska

Jako absolwentka Akademii im. Leona Koźmińskiego na kierunkach Marketing & Management oraz International Busines nigdy nie myślała, że jej życie potoczy się w kierunku wina. Po kilku latach pracy w Philips na stanowisku Product Manager, a następnie w agencji public relations postanowiła stworzyć coś od siebie – sklep z winami. Od 2005 roku z sukcesem prowadzi winiarnię WineCorner na warszawskim Mokotowie. Pasję do wina odziedziczyła po rodzicach, a kulturę włoską poznała podczas wielokrotnych wyjazdów na Półwysep Apeniński, a przede wszystkim podczas stażu w firmie HR w Mediolanie. Biegle mówi w języku włoskim i angielskim. Obecnie swoją każdą wolną chwilę poświęca synom: Jasiowi i Adasiowi.

a.trzaskalska@tasteitaly.pl
 

Beata Gawęda

Żeby sprzedawać wino, trzeba je rozumieć i znać, jak dobrego przyjaciela. Beata Gawęda na włoskich winach się wychowała, z nimi pracowała i od zawsze chciała postawić najlepsze włoskie etykiety na polskim stole. Udało jej się to, kiedy po powrocie do Polski energicznie zabrała się do pracy i czerpiąc ze swojej wiedzy i doświadczenia, stworzyła firmę Vini e affini, która prężnie podbiła najpierw rynek warszawskich restauracji, a następnie serca wielbicieli dobrego wina w całej Polsce. Oprócz dobrych etykiet podarowała im coś jeszcze: w 2012 roku zrodził się w jej głowie pomysł na nowoczesny, profesjonalny portal winiarski. Jest współtwórcą i współwłaścicielem portal Winicjatywa.pl , który juz po kilku miesiącach istnienia, stał się najważniejszym w Polsce internetowym źródłem informacji o winie, tekstów zarówno edukacyjnych jak i bardziej lifestylowych, organizatorem degustacji, konwentów winiarskich i innych wydarzeń związanych z promocją kultury wina oraz gastronomią.

Od lat przemierza Italię wzdłuż i wszerz, wciąż poszukując młodych, ciekawych winiarzy oraz przekonując tych najlepszych, o już zdobytej renomie, że warto pokazać się na naszym rynku. To dla nich między innymi współtworzy firmę Taste Italy, promujący kulturę włoską w Polsce.

b.gaweda@tasteitaly.pl
 
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony wykorzystujemy pliki cookies.
Wraz z wejściemi na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.