tasteITALY
 

Importerzy wine & food

Dla Importerów z sektora „Wine & Food”
Zintegrowana Komunikacja Marketingowa dla obecnych już w Polsce marek
Icon

Public relations

 

Sukces rynkowy oparty jest na pozytywnych relacjach pomiędzy marką i produktem a konsumentami. Taste ITaly kieruje swoje działania bezpośrednio do odbiorców finalnych działając w kooperacji z producentami i dystrybutorami. Wykorzystując wszystkie dostępny kanały promocji tworzymy spójny i pozytywny wizerunek naszych klientów, zwiększając tym samym pobyt na ich produkty lub usługi. Utrzymujemy ciągły kontakt z dziennikarzami z branży winiarskiej oraz z blogosferą z sektora „Wine & Food”.s

 
Icon

Zarządzanie marką

 

Zarządzanie marką to proces wymagający dużego zaangażowania i odpowiedzialności. Wszystkie działania wymagają dokładnej analizy otoczenia biznesowego i procesów wewnętrznych. Taste ITaly dostarcza swoim klientom wszystkich danych potrzebnych do działań zarówno ofensywnych jak i defensywnych ułatwiając w ten sposób podejmowanie decyzji. Tworzymy plany marketingowe oraz strategie wejścia danej marki na polski rynek.

 
Icon

Marketing społecznościowy

 

W XXI wieku portale społecznościowe stały się głównym narzędziem wykorzystywanym w akcjach marketingowych. Największym zaufaniem darzymy osoby nam bliskie i dlatego w pierwszej kolejności sięgamy po produkty przez nie polecane. Nawiązanie relacji społecznościowych z nabywcami pozwala zdobyć ich zaufanie i przekonać do produktu. Taste ITaly wyraźnie zaznacza swoją obecność w sieci poprzez nawiązywanie wielu interakcji z innymi internautami. Tworzymy i prowadzimy blogi naszych klientów.

 
Icon

Eventy i festiwale

 

Imprezy masowe pozwalają dotrzeć z produktem do znacznie większej grupy odbiorców lub pozycjonować go na nowo. Taste ITaly na bieżąco zbiera informacje o aktualnych i przyszłych wydarzeniach, angażując się w te najbardziej interesujące. Jesteśmy wszędzie tam gdzie dzieje się coś wartego uwagi. Dodatkowo organizujemy różnego rodzaju degustacje, wystawy, konferencje, a także szkolenia i profesjonalne kursy sommelierskie.

 
Icon

Sponsoring

 

Połączenie marki lub produktu z konkretnym wydarzeniem lub osobą zwiększa wielokrotnie jej oddziaływanie na konsumentów. Taste ITaly szuka dla swoich klientów połączeń pełnych energii i pasji, niebanalnych osobowości gotowych wspierać najlepsze produkty.

 
Icon

Product placement

 

Umiejętnie umieszczony produkt zostaje w pamięci odbiorców bez względu na ich przekonania czy przyzwyczajenia. Taste ITaly szuka dla swoich klientów zestawień zarazem subtelnych jak i pełnych informacji.

 
Icon

Programy wspomagające sprzedaż

 

Akcje promocyjne w punktach sprzedaży, restauracjach i wine barach
Bezpośredni kontakt z odbiorcą jest bardzo ważny w rozwoju marki. Promocje organizowane w punktach sprzedaży pozwalają zwiększyć zaangażowanie klienta. Taste ITaly oferuje działania na terenie całego kraju, skierowane zarówno do małych jak i dużych grup odbiorców.

 
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony wykorzystujemy pliki cookies.
Wraz z wejściemi na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.